بسیاری از صاحبان کسب و کارهای اینترنتی بزرگ و وبمستران برتر ایران با شرکت در دوره جامع آموزش سئو نیوسئو، به رتبه های عالی نتایج گوگل رسیده و فروش چندین برابری خود را در اینترنت تجربه نمودند.
امیر قمصری در این دوره آموزش سئو، دانشجویان خود را با تمامی فوت و فن های کوزه گری که از سال ها تجربه در سئو و بهینه سازی وب سایت ها کسب نموده است آشنا می کند.
دوره های آموزش سئو به تمامی علاقه مندان به حوزه سئو سایت و وبمستران پیشنهاد میشود.
دانشجویان در این دوره، تولید و سئو محتوا که نقش بزرگی در سئو سایت دارد، را از امیر قمصری می آموزند.
آموزش ساخت بک لینک های حرفه ای نیز جزء بهترین سرفصل های این دوره است چرا که در آن امیر قمصری، بیش از 20 تکنیک عملی ساخت بک لینک را آموزش می دهند و دانشجویان می توانند به ساخت بهترین بک لینک ها با این روش ها بپردازند.
آموزش تحلیل سرچ کنسول گوگل نیز از دیگر مواردی است که در دوره جامع آموزش سئو نیوسئو، خواهید آموخت.
https://www.newseo.ir/seo-training
آموزش ایمیل مارکتینگ، از جمله مواردی است که بیشتر صاحبان کسب و کارهای اینترنتی بدنبال آن هستند چرا که ایمیل مارکتینگ از گذشته تاکنون جزء بهترین تکینک های بازاریابی اینترنتی محسوب می شود. در این راستا امیر قمصری، مدیر سایت نیوسئو، یکی از بهترین دوره های آموزش ایمیل مارکتینگ دنیا را به زبان فارسی در اختیار دانشجویان و مخاطبان خود قرار داده است.
در آموزش ایمیل مارکتینگ نیوسئو، دانشجویان با ترفندهای افزایش باز شدن ایمیل، مانند نوشتن عناوین جذاب و پرطرفندار، آشنا می شوند. همچنین می توانند محتوای تبلیغاتی و کاربردی برای مشتریان خود بنویسند.
تکنیک های تبدیل بازدیدکننده به مشتری و ارتباط با مشتریان قدیمی، فعلی و بالقوه در این آموزش ایمیل مارکتینگ مطرح شده است.
برای تهیه این دوره آموزشی، در وب سایت نیوسئو به آدرس https://www.newseo.ir/seo-products/videos/email-marketing مراجعه نمایید.
آموزش تولید محتوا، یکی از مباحث مهم و ضروری برای مدیران وب سایت ها می باشد. امیر قمصری مدیر سایت نیوسئو، آموزش تولید محتوا و سئو محتوا ارائه می کنند. در این آموزش، دانشجویان با انواع روش های تولید محتوا و ترفندهای مختلف آشنا می شوند.
در جلسات آموزش تولید محتوای نیوسئو، امیر قمصری به آموزش سئو محتوا نیز می پردازند. سئو محتوا مبحث بسیار مهمی است که کمتر توسط سایرین به آن پرداخته شده و موجب می شود محتوای تولید شده شما در صدر نتایج جستجوهای گوگل قرار گیرد.

https://www.newseo.ir/internet-marketing/create-content-learning
آموزش سئو از سالها قبل در کشورهای اروپایی مورد توجه بوده است و در 5 سال اخیر کشور ایران هم در زمینه استفاده از گوگل در لیست 5 کشور اول دنیا قرار گرفته است، به همین سبب سئو در سالهای اخیر به شدت مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است به طوریکه بیش از 50 درصد سایتهای برتر ایران، بیشترین ورودی و فروش خود را مدیون گوگل هستند.

سئو فقط به معنای بهینه سازی سایت ها برای گوگل نبوده و شامل تمام موتورهای جستجو می شود اما همانطور که گفته شد در ایران استفاده از گوگل به مراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجوگر است.

https://www.newseo.ir/seo-learning
بازار فردوسی مشهد که در سایت گردشگری نشاط آوران به طور کامل به آن پرداخته شده است، یکی از مراکز خرید بزرگ برای خریدهای کل خانواده و مناسب به شمار می رود. این بازار در مجاورت یک فضای سبز قرار گرفته است که همین امر موجب می شود خریداران از فضاسازی های اطراف این بازار استفاده کرده و لذت خریدشان دوبرابر گردد. میل تاریخی طبرسی در نزدیکی این بازار مدرن و بروز تلفیق دو بافت سنتی و مدرن را در کنار هم بوجود آورده است.

https://www.eneshat.com/shopping-center/iran/mashhad-3/ferdowsi
پروما مشهد یکی از مراکز تجاری مورد توجه در بین شهروندان و گردشگران داخلی و خارجی این شهر می باشد. مرکز خرید پروما مشهد، مجموعه ای از فروشگاه های زنجیره ای است که در اکثر شهرهای ایران شعبه دارد و شعبه مشهد در سال 1379 با زیر بنایی در حدود 25000 متر مربع در شهر مقدس مشهد آغاز و در سال 1383 به بهره برداری رسید.

https://www.eneshat.com/shopping-center/iran/mashhad-3/proma